Zimní dovolená v obci Sölden v Rakousku
V 5 HVĚZDIČKOVÉM HOTELU 'DAS CENTRAL'

Vrcholný lyžařský zážitek na 429 ha sjezdovek od října do května. Světové poháry a tajuplně jiskřivá krása přírody. Moderní exkluzivita a tradiční chatová atmosféra – zima v obci Sölden v Tyrolsku zaručuje vynikající infrastrukturu, nádherné výhledy a absolutní jistotu sněhu.

Sölden žije. Pulzuje. Neustále se mění. 250 třítisícovek zůstává. Stejně jako intenzivní životní pocit: ryzí, pravý alpský životní styl. Sölden se řadí k nejlepším zimním destinacím v Alpách a je kulisou pro velké mistrovské kousky – jako například trhák s Jamesem Bondem „SPECTRE“.

Významné události se střetávají s přírodní krásou, sportem a zábavou. Nechejte se vtáhnout. Zimou v obci Sölden. A užijte si dosytosti dovolenou v 5 hvězdičkovém hotelu DAS CENTRAL v Sölden v Tyrolsku . Můžete zde oslavit ALPINE . LUXURY . LIFE ve své nejsportovnější a nejelegantnější formě.

Lyžařský ráj Sölden
CENTRUM ALPSKÝCH ZÁŽITKŮ

FAKTA O LYŽAŘSKÉ OBLASTI

Čistý lyžařský požitek v číslech

 • 429 ha ploch sjezdovek. 144 kilometrů sjezdovek. Z toho asi 69,8 km modrých, 44,8 km červených, 27,4 km černých, 1,9 km lyžařských tras
 • Lyžařská oblast mezi 1.350 – 3.340 m
 • 31 moderních lanovek pro rychlou přepravu
 • Giggijochbahn & Gaislachkoglbahn – dvě nejvýkonnější lanovky světa
 • Jistota sněhu od října do května díky nadmořské výšce a technickému zasněžování na asi 77% sjezdovek
 • 2 ledovcové oblasti
 • Více než 33 útulných lyžařských chat v lyžařské oblasti Sölden
 • Spojení mezi zimní a ledovcovou oblastí
PLOŠINY BIG 3

Nejvyšší body regionu Sölden

Sölden nabízí jako první a jediné lyžařské středisko v Rakousku tři třítisícovky přístupné lanovkou v jedné lyžařské oblasti: legendární „BIG 3“. A vyjet můžete na všechny. V jeden jediný den. Říká se tomu rozmanitost, vzrušení a zdolání vrcholů na více než 50 km. Dostupné nejmodernějšími lanovkami, nejlépe upravené a s dechberoucími vyhlídkovými plošinami ve výšce více než 3.000 m.

More information about the ski resort Sölden
3.048 M NAD KAŽDODENNÍM ŽIVOTEM

Vybrané kulinářské speciality

Architektura. Design. Alpská kuchyně. Ingredience pro nezapomenutelný zážitek nad mraky. Špičková vína, šampaňské a rafinované chuťové zážitky. Ochucené perfektní obsluhou a jedinečným výhledem. Exkluzivnější zastávka než v ice Q nemůže být. To ví i Daniel Craig, který se v obci Sölden v Bondovce “SPECTRE” vydává na lov zločinců – a na hon za nejlepší chutí. Při exkluzivním obědu v alpské svatyni požitků.

More information about the ice Q restaurant
ZIMOTŘES

Události světového jména

Zábava v obci Sölden srší tradicí. Závody světového poháru v alpském lyžování FIS Skiweltcup Opening na ledovci Rettenbach oslavují mezinárodní lyžařské velikány. Světová DJ scéna v oblasti Giggijoch vypouští při festivalu Electric Mountain do hor beat. Vzrušující je, když si na 500 umělců ve více než 3.000 metrech nad mořem připomíná vítězný postup Hannibala. Důraz na požitek z vína na třítisícovce, to je náš festival “Wein am Berg”. Po skleničkách zde sahají lyžařské hvězdy, světoznámí vinaři a nároční požitkáři.

More information about event highlights in Sölden
Nový zážitkový svět Jamese Bonda
James Bond - 007 ELEMENTS v Söldenu

007 ELEMENTS je novým a celosvětově jedinečným zážitkovým světem s tematikou Jamese Bonda, nacházejícím se v nadmořské výšce 3050 m a nabízejícím fascinující nahlédnutí pod pokličku natáčení jednoho z filmů s Jamesem Bondem!

ZÍSKAT DALŠÍ INFORMACE

Alpine . Luxury . Life
'HOTEL DAS CENTRAL' V SRDCI OBCE SÖLDEN

POŽITEK NA NEJVYŠŠÍ ÚROVNI
Živá filozofie

Hotel Das Central posouvá dovolenou v obci Sölden na nejvyšší úroveň: ležérní luxus. Alpský požitek ze života. Šarmantní srdečnost – a přírodní scenérie, která přitahuje svým kouzlem, dělá z jediného 5 hvězdičkového hotelu v obci Sölden první zastávku v nejoblíbenější destinaci Alp. Pro rekreanty toužící po odpočinku se smyslem pro exkluzivitu.

Nároční horolezci. Zhýčkané rodiny. Zcestovalí jedinci – ti všichni doporučují ‘hotel Das Central’ jako jedinečné místo k relaxaci s 40letou tradicí. Srdečný pozdrav „Grüß Gott“ je zde stejně doma jako oceněná kuchyně na mezinárodní úrovni.

Alpine . Luxury . Living
UNIKÁTY ZVLÁŠTNÍHO TYPU

125 POKOJŮ & APARTMÁNŮ. KAŽDÝ JE UNIKÁT.
Inspirativní ubytování

Od romanticky rustikálního přes klasicky elegantní až po moderní designový styl – v hotelu Central v obci Sölden na Vás čeká soukromý luxus. A korunovace hesla Alpine . Luxury . Life. Komfortní pokoje na 5 hvězdičkové úrovni, intenzita a emoce, protiklady všedního dne. Kreativní design, který zachycuje alpskou přírodu.

Každá dovolená je tak dle přání jiný životní zážitek: pokaždé nový. Pokaždé jiný.

POPTAT NYNÍ

Alpine . Luxury . Gourmet
KDE LABUŽNÍCI OBJEVUJÍ NOVINKY

KUCHYNĚ & VÍNO

Každý výtvor je mistrovské dílo

V hotelu Central je každá kulinářská kompozice od vyznamenaného kuchaře Michael Kofler mistrovským dílem. Každý den nová, a přesto vždy inspirovaná naším domovem, tyrolskou labužnickou kulturou a vynikající kuchyní dalekých zemí. Díky této nádherné souhře vznikají vrcholná díla, která svými doporučeními dokresluje sommelier Martin Sperdin. Ve vinném sklepě hotelu Das Central odpočívá více než 30.000 lahví špičkových vín.

ROZMANITOST SPOČÍVÁ V NAŠÍ PŘÍRODĚ

Kulinářský svět zážitků

Nejjemnější gurmánská kuchyně nebo tradiční fondue večer ve vinném sklípku? Hotel Central ví, jak požitky interpretovat vždy jiným způsobem: hotelová restaurace Feinspitz, restaurace Ötztaler Stube s výběrem z jídelního lístku a vinný sklípek hotelu Central kombinují kulinářský důvtip se zvláštní atmosférou.

VYČTENO Z OCENĚNÉ KUCHYNĚ

Kulinářské služby

 • Velkorysá gurmánská snídaně z těch nejlepších výrobků místního bio zemědělství, domácí vaječné pokrmy, pestrý juice bar a mnohé další
 • Lákavý výběr ovoce, občerstvení bohaté na vitamíny a mnohé další v bufetu Vitalbuffet ve vodním světě Venezia
 • Vynikající 5chodové gurmánské menu z kuchyně Söldenu oceněné „tradiční čepičkou“
 • Jednou týdně galavečeře ve speciálním prostředí s impozantním 6chodovým degustačním menu

Alpine . Luxury . Wellness
LUXUS PRO DUŠI

MÍSTO PRO NABRÁNÍ SIL
Vodní svět Venezia

Klid a vitalita. Voda a teplo. Potápět se a cítit se jakoby s křídly. Abychom Vám ty nejkrásnější pocity přiblížili co nejvíce, vytvořili jsme vodní svět Venezia jako relaxační bazén. Na třech podlažích vytváří volnou kulisu momentům, které dodávají sílu ještě dlouho poté.

Nadechněte se nového pocitu ze života – na 1.500 m². Ve vnitřním bazénu, v deseti různých saunách a parních lázních a na originální benátské gondole. Odpočívejte v relaxačních oázách. Přitulte se v romantickém prostředí Náměstí svatého Marka. Ponořte se do ticha na vodních postelích v asijské relaxační místnosti.

SVĚT RELAXACE
Rezidence krásy & wellness

Jemnocit a srdečnost. Profesionalita a kompetence. Náš lázeňský tým tak dělá z hotelu Central zvláštní místo k odpočinku v Alpách. S vysokou kvalifikací a jako odborníci ve svém oboru se schopností vcítit se využívají naši pracovníci osvědčené metody nejrůznějších léčebných tradic.

V 16 léčebných kabinách exkluzivní rezidence krásy a wellness našeho domu. Objevte rozmanitost: kombinace z nejkrásnějších rituálů orientální, asijské a alpské léčebné tradice.

Zimní služby inclusive
AKTIVNÍ PROGRAM HOTELU CENTRAL

NEJPOHODLNĚJŠÍ CESTA ZA POŽITKEM Z LYŽOVÁNÍ
Vlastní hotelová kyvadlová doprava ke stanicím lanovek

Zimní prázdninové akce
NAŠE ZIMNÍ BALÍČKY

Book your dream holidays in our hotel!